Kursy Kajakarstwa Górskiego

Szkolenia Kajakowe Wietrznice

szkolenia kajakowe wietrznice

Szkolenia Kajakowe..Kajakarstwo Górskie
Wiosłowanie kajakiem po górskiej rzece, omijanie skał, przebijanie się przez mocny nurt i fale to tylko niektóre z rzeczy, których doświadczysz podczas pływania kajakiem górskim.

Szkolenie prowadzone są na spokojnych odcinkach rzeki oraz na torze kajakarstwa górskiego we Wietrznicach. Dzięki temu nasze szkolenia są maksymalnie bezpieczne a przy tym niezwykle atrakcyjne. Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów. Zajęcia prowadzone są w grupach z elementami współzawodnictwa teamów.

Cena zawiera:

  • Opiekę instruktorów kajakarstwa górskiego.
  • Pełny sprzęt: kask, kamizelka, fartuch, wiosło.
  • Odzież ochronna pianka neoprenowa, buty neoprenowe.
  • Przebieralnie i prysznice.

Szkolenia Kajakowe dla kogo?

Na kajakach górskich może pływać każdy. Często kajakarstwo górskie wyobrażane jest przez osoby mało wiedzące o tym sporcie jako bardzo niebezpieczna zabawa. Niemniej jednak jest to ziarenko całej prawdy o tym sporcie. Sport ten można zacząć uprawiać w każdym wieku. Wiek 60 lat i więcej to częsty przypadek z którym się spotykamy na każdym kursie i nie ma w tym nic dziwnego, liczą się tylko chęci.
Coraz częściej na nasze kursy wybierają się całe rodziny z dziećmi. Dlatego nasza oferta została poszerzona o kajaki górskie dla dzieci. Dzięki temu całe rodziny mogą brać udział w nauce pływaniu na kajakach górskich.


« 2 z 2 »