Kursy Kajakarstwa Górskiego

szkolenia kajakowe wietrznice

Szkolenia Kajakowe Wietrznice

Szkolenia Kajakowe – Kajakarstwo Górskie
Wiosłowanie kajakiem po górskiej rzece, przebijanie się przez mocny nurt i fale – to tylko niektóre z rzeczy, których doświadczysz podczas pływania kajakiem górskim.

Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, na spokojnych odcinkach rzeki oraz na torze kajakarstwa górskiego w Wietrznicach. Dzięki temu nasze szkolenia są maksymalnie bezpieczne, a przy tym niezwykle atrakcyjne. Zajęcia organizowane są w grupach z elementami współzawodnictwa teamów.

kajaki-dunajec-integracja

Cena zawiera

  • Opiekę instruktorów kajakarstwa górskiego
  • Pełny sprzęt: kajak, kask, kamizelka, fartuch, wiosło
  • Odzież ochronna pianka neoprenowa
  • Przebieralnia

Szkolenia Kajakowe dla kogo?

Na kajakach górskich może pływać każdy. Często kajakarstwo górskie wyobrażane jest,  przez osoby mało wiedzące o tym sporcie, jako bardzo niebezpieczna zabawa. Nic bardziej mylnego. Sport ten można zacząć uprawiać w każdym wieku. Wiek 60 lat i więcej to częsty przypadek, z którym się spotykamy na każdym kursie i nie ma w tym nic dziwnego, liczą się tylko chęci.
Coraz częściej na nasze kursy wybierają się całe rodziny z dziećmi. Dlatego nasza oferta została poszerzona o kajaki górskie dla dzieci. Dzięki temu całe rodziny mogą brać udział w nauce pływaniu na kajakach górskich.

« 2 z 2 »
REZERWACJE ON-LINE